KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 7919542

nr 791 9542

Sidenmålningar

2 st, Japan, signerade, 42x33

Utrop:

1.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 november 2012
kl 17:31:48